YellowPear

STAWIAMY NA KONKRET. 5 NUMER BLOGOSTREFY W SPRZEDAŻY.

Czym tak naprawdę jest sukces? Osiągnięciem celu? Drogą do spełnienia? Wejściem na szczyt ludzkich umiejętności? Możliwością samodecydowania – podążania ścieżką ważnych dla siebie wartości? A może zdobyciem sławy oraz pieniędzy? Ralph Waldo Emerson – wpływowy myśliciel, poeta i filozof mówił, że sukces jest uśmiechem, szczerym i prawdziwym. Szacunkiem dojrzałych ludzi, podziwem dzieci. To dobry wizerunek oraz cierpliwość w pokonywaniu życiowych kłopotów. To proces, który docelowo ma przynieść spełnienie własnych pragnień.

Tworzenie Blogostrefy. Jedynego takiego pisma dla blogerów przynosi możliwość współpracy z wieloma niezwykłymi ludźmi. Twórcami, których droga do celu nie zawsze jest usłana różami, a jednak Ich samodyscyplina, otwarty umysł oraz świadomość własnych możliwości sprawiają, że stanowią Oni dla wielu osób źródło inspiracji do działania. Kilka dni temu pisała już o tym Marzena, wspominając, że to właśnie Ludzie są dobrą stroną Blogostrefy. Zgadzam się z Puchatką w 100%

RZECZY WAŻNE I WAŻNIEJSZE

Nowy, piąty już numer czasopisma dla blogerów, został zamknięty. Zebraliśmy w jednym miejscu rzeczy ważne, interesujące i przydatne dla naszych czytelników. Postawiliśmy na konkret – budowanie społeczności w social mediach, generowanie pomysłów, promocja. Nie zabraknie oczywiście słów kilku o przydatnych programach, wydarzeniach, w których mieliśmy szansę brać udział czy bliskich mi zagadnieniach dotyczących rozwoju i blogów kulturalnych. W ramówce pojawiły się również tematy związane z rodzicielstwem, przemocą czy zdrowiem. Wszystko to, w nowej odsłonie sześciu działów, o których więcej możesz przeczytać w tekście na naszej blogostrefowej stronie www.

NIEZWYKLI TWÓRCY

28 artykułów i wielu Twórców internetowych, którym na serduchu leży dzielenie się swoimi umiejętnościami, wrażeniami czy pomysłami. Wśród nich moi Współpracownicy – blogerzy podążający „drogą sukcesu”. Bardzo pracowici, ciepli i otwarci. Pełni życiowej mądrości oraz chęci do działania. Współpraca z nimi była prawdziwą przyjemnością.

WERONIKA FLIS

moyemu.com

Weronika jest młodą mamą, z wykształcenia dziennikarką, a z zamiłowania fotografem. Prowadzi kreatywnego bloga i posiada równie kreatywną duszę. Pasjonuje ją życie i działanie krok po kroku. Dlatego tak bardzo pasuje mi do Niej myśl Roberta Colliera: „Sukces jest sumą małych wysiłków powtarzanych dzień po dniu”.

Weronika podzieliła się z Blogostrefą swoją listą pomysłów na zdjęcia do social mediów.

RAFAŁ GELZOK

hartwork.pl

Anthony Robbins mówił, że “Droga do sukcesu to podjęcie zmasowanych, zdeterminowanych działań.” I tak właśnie działa Rafał. Poznałam Go już jakiś czas temu i muszę przyznać, że to niesamowicie zdolny człowiek. Pasjonat. Posiada cechę, którą bardzo cenię – potrafi słuchać, więc stara się nie pozostawiać ludzi bez odpowiedzi.

W magazynie poruszył temat promocji oraz sposobów doskonalenia blogów.

AGA ZAPORA

plannerka.com

“Sukces to coś więcej niż pieniądze. To praca, możliwość tworzenia, wyznaczanie celów i ich osiąganie. To zwykła praca robiona w niezwykły sposób.” Słowa pisarza Marszałka idealnie oddają wizerunek Agi w moich oczach. W sieci znana jako Planerka stworzyła system planowania, na który składają się wartościowe narzędzia. Miałam przyjemność spotkać się z Nią osobiście. Ogrom skromności w filigranowym ciele.

Artykuł Agi w Blogostrefie jest pełen harmonii i dobrego tempa, bo „Planowanie to dbanie o to, co dla nas ważne”

ASIA KRZEMIŃSKA

zakreconybelfer.pl

“Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość? A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?” – George Bernard Shaw. Dla mnie wszystko jest jasne. Jeśli kompetencja prowadzi do sukcesu to Asia Krzemińska jest na właściwej drodze. Oryginalna nauczycielka języka polskiego, terapeutka z zakresu terapii pedagogicznej. Inicjatorka wielu projektów. Kobieta o szalonych pomysłach i kreatywnym umyśle.

Asia podzieliła się z czytelnikami Blogostrefy bilansem zysków i strat prowadzenia bloga oraz opowiedziała dlaczego tak ważne jest udostępnianie efektów własnej pracy w sieci.

NADINE KRANIK

macierzynstworaz.pl

“Oceniaj swój sukces na podstawie tego, czy cieszysz się zdrowiem, spokojem i miłością”. H. Jackson Brown Jr. Nadine poznałam we Wrocławiu na jednym ze spotkań blogerów. Już wtedy zaimponowała mi otwartością i wrażliwością. To Mama dwóch córek, książkoholiczka oraz pasjonatka rękodzieła. Dzieląc się własnym doświadczeniem, pisze o macierzyństwie i odnajdywaniu w sobie kreatywności.

Do Blogostrefy napisała o tym, czy mała różnica wieku między dziećmi jest passe.

INSPIRUJĄCO I KREATYWNIE

Jak widzisz, w piątym numerze pisma postawiłam na kreatywność. W różnych jej odsłonach. Sama przygotowałam artykuł o wizualnej stronie życia, która w moim przypadku pełna jest map mentalnych, rysunków i prostych ikon, a dotyczy codzienności opartej na generowaniu pomysłów oraz ich realizacji.

Numer piąty w przedsprzedaży możesz zamówić w naszym sklepie (numery archiwalne są wysyłane w ciągu dwóch dni roboczych) i koniecznie przeczytaj, co ciekawego przygotowali dla Ciebie pozostali redaktorzy oraz współpracownicy:

Blogerskie spotkania i odpowiedzialność wobec zwierząt.
Nadchodzi 5 numer Blogostrefy
.

Dagmara Sobczak

Idzie nowe. Piaty numer “BLOGOSTREFY” już w sprzedaży.
O zmianach na blogu i w magazynie.

Aleksandra Dobies

ZBLIŻA SIĘ 5 NR MAGAZYNU BLOGOSTREFA
czyli jestem częścią czegoś ważnego…

Miłka Kołakowska

Piąty numer „Blogostrefy” w sprzedaży!
Co znajdziesz w środku?

Katarzyna Grzebyk

Gdyby nie ludzie. Dobra strona “Blogostrefy”
Marzena Gaczoł

Odwiedzaj blogi, czytaj, spędzaj aktywnie czas, bo jak twierdził Pablo Picasso:
“Działanie jest podstawowym kluczem do każdego sukcesu.”

Katarzyna Berska

Bardzo się cieszę, że tu jesteś. Nazywam się Katarzyna Berska. Moja codzienność to motywowanie do twórczej i efektywnej pracy, zarządzanie projektami oraz odkrywanie talentów. Przygotowuję notatki wizualne, dzięki którym uczę dzieci właściwej organizacji czasu. Uwielbiam mind mapping, literaturę dziecięcą oraz polski folklor. Jestem mamą trójki dzieci, żoną policjanta. Cenię muzykę budzącą emocje, poranki przynoszące spokój oraz moje dwa psy, które na każdym kroku okazują mi swoją miłość.

Pozostańmy w kontakcie