YellowPear

ZRÓB SOBIE PREZENT. WEŹ UDZIAŁ W WIELKIEJ WYMIANIE KSIĄŻKOWEJ.

Wielka Wymiana Książkowa pod hasłem „Przeczytaj  i podaj dalej” to akcja dla miłośników książek, osób, których półki uginają się od lektur oraz tych z nas, którzy są zdania, że „książki to nie jest produkt jednorazowy”. Przyjrzyj się swojej biblioteczce i krytycznym okiem oceń zbiory. Być może wśród wielu przeczytanych pozycji znajdziesz takie, które zechcesz oddać. Zrób, więc sobie prezent i wypuść w świat własne książki, zyskując te, które otrzymasz w ramach wymiany.

JUŻ PO RAZ SZÓSTY

Świetnie przygotowana akcja, jasny i konkretny regulamin, dobra promocja – to nie jedyne atuty Wielkiej Wymiany Książkowej, która odbywa się już po raz szósty. Organizowana przez Magdalenę Erbel, autorkę bloga SAVE THE MAGIC MOMENTS, we współpracy z Dagmarą Sobczak, twórczynią bloga SOCJOPATKA – wzbudza zainteresowanie nie tylko blogerów, ale również miłośników książek, którzy blogów nie posiadają.

PODSTAWOWE ZASADY WIELKIEJ WYMIANY KSIĄŻKOWEJ

  1. Akcja trwa od 14 do 21 października 2018 roku.
  2. Udział w akcji może wziąć każdy.
  3. Książkami się wymieniamy, nie sprzedajemy!
  4. Podczas wymiany ponosisz jedynie koszty wysyłki książek.
  5. Organizatorki nie ponoszą odpowiedzialności za wysyłkę i dostarczanie książek przez uczestników akcji. Bądź zatem uczciwy i szanuj innych.

Jeśli chcesz dołączyć do akcji i zaproponować lektury na wymianę, zapoznaj się z pełnym regulaminem na stronie wydarzenia oraz zajrzyj na blogi organizatorek.

LISTA KSIĄŻEK DO WYMIANY

Dziś mam dla Ciebie książki, które na moich półkach pomieszkały już chwilę. Są wśród nich pozycje skierowane do młodzieży, obyczajowe oraz poradniki. Jest podręcznik i lektura, która mocno wpłynęła na moje życie rodzinne i zawodowe. Stan książek oraz informację na temat dostępnych ilości (w przypadku dwóch tytułów posiadam kilka sztuk),  zaznaczam pod zdjęciami.

1. OLGA RUDNICKA Granat poproszę, stan bardzo dobry
Wymieniona z Kreatywnie Aktywnie na Amelię
Wysłana
2. OLGA RUDNICKA Diabli nadali, stan bardzo dobry
Wymieniona z Paulina na Sherlocka
Wysłana
3. OLGA RUDNICKA Były sobie świnki trzy, stan bardzo dobry

4. KATHERINE RUNDELL Odkrywca, stan bardzo dobry
5. KATHERINE RUNDELL Dachołazy, stan bardzo dobry

6. DR STUART SHANKER SELF-REG, stan bardzo dobry (1/2)
7. DR STUART SHANKER SELF-REG, stan bardzo dobry (2/2)

8. ANDREA POMERANTZ LUSTIG Jak wyglądać…, stan bardzo dobry (1/2)
9. ANDREA POMERANTZ LUSTIG Jak wyglądać…, stan bardzo dobry (2/2)
10. DAGMARA SKALSKA Pokochaj swoje serce, stan dobry
Wymieniona z Uważniej na Kreatywnych
Wysłana

11. MAGDALENA WITKIEWICZ Szkoła żon, stan bardzo dobry
12. MAGDALENA WITKIEWICZ Pierwsza na liście, stan bardzo dobry
Wymieniona z Agnieszka na Czereśnie zawsze muszą być dwie
Wysłana
13. MAREK RABIJ Życie na miarę, stan bardzo dobry
Wymieniona z Socjopatka.pl na Doktor Kolor
Wysłana

14. DAREK PUZYRKIEWICZ Biblia copywritingu, stan bardzo dobry
Wymieniona z Magdalena na Odetchnij od miasta
Wysłana 
15. MARTYNA ZASTROŻNA Google Analytics, stan bardzo dobry
16. DANNY DOVER Sekrety SEO, stan bardzo dobry

17. MICHELLE COHEN CORASANTI Drzewo migdałowe, stan bardzo dobry,
wydanie kieszonkowe Wymieniona z Ewelina na Powrót do Nałęczowa
Wysłana

*          *          *

Jeśli zainteresuje Cię którakolwiek z moich książek, napisz o tym w komentarzu oraz podaj odnośnik do swoich propozycji. Kiedy zapoznam się z Twoją listą, odpiszę. Bądź cierpliwym człowiekiem. Pracuję, mam rodzinę, więc nie zawsze odpowiem od razu. Uszanuj to. Jeśli dojdzie do wymiany między nami, poproszę Cię w wiadomości prywatnej (mail, messenger) o adres do wysyłki. Wszystkie wymienione książki wysyłać będę na bieżąco. 

ZRÓB SOBIE PREZENT

Wierzę, że są ludzie, którzy przywiązują się do książek i nie wyobrażają sobie którejkolwiek oddać czy wymienić. Wierzę, że przygotowanie do Wielkiej Wymiany może nieco potrwać. Wybór odpowiednich lektur, zrobienie zdjęć, napisanie tekstu na bloga czy posta w social mediach to nie zadanie na pięć minut. Myślę jednak, że warto przyjrzeć się swojej biblioteczce i krytycznym okiem ocenić zbiory. Być może wśród wielu przeczytanych pozycji znajdziesz takie, które zechcesz wymienić. Zrób, więc sobie prezent i wypuść w świat własne książki.

A jeśli zapragniesz rozmów o literaturze oraz dyskusji na temat przeczytanych utworów – wstąp do Klubu Książki, który powstał po pierwszej edycji Wielkiej Wymiany Książkowej.

Katarzyna Berska

Bardzo się cieszę, że tu jesteś. Nazywam się Katarzyna Berska. Moja codzienność to motywowanie do twórczej i efektywnej pracy, zarządzanie projektami oraz odkrywanie talentów. Przygotowuję notatki wizualne, dzięki którym uczę dzieci właściwej organizacji czasu. Uwielbiam mind mapping, literaturę dziecięcą oraz polski folklor. Jestem mamą trójki dzieci, żoną policjanta. Cenię muzykę budzącą emocje, poranki przynoszące spokój oraz moje dwa psy, które na każdym kroku okazują mi swoją miłość.

Pozostańmy w kontakcie