YellowPear

O BLOGU

“Ciesz się małymi rzeczami,
bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie
i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy ważne”
Robert Brault

To miejsce dla ludzi kreatywnych, którzy doceniają piękno w małych chwilach. Dla miłośników myślografii, wartościowej książki, dobrego filmu i emocjonalnej muzyki. Dla osób pełnych pasji, która ubarwia codzienność i sprawia, że życie, będące ogromnym wyzwaniem, staje się jednocześnie prawdziwym szczęściem. 

MISJA

Wyrzuć czego za dużo i nieś tylko tyle,
ile możesz udźwignąć”
Arystyp z Cyreny

Swoimi słowami w każdym tekście chciałabym zatrzymać Cię na chwilę i pomóc w zweryfikowaniu podejścia do własnych potrzeb i możliwości. W taki sposób, by gorsze dni nie stały się dla Ciebie porażką, a jedynie chwilą, która minie i po której na pewno wyjdzie słońce. Pokażę Ci, że mimo przeszkód, które stają na drodze każdego z nas, możesz odkryć w sobie pasję, obudzić optymizm, zrealizować wyznaczone cele i spełnić marzenia. 

STYL BLOGA

Trwaj tylko w słońcu,
bo nic pięknego nie rośnie w ciemności”
Friedrich Schiller

Na blogu publikuję w trzech kategoriach.

EDUKACJA
– PRACA, PROJEKTY, SZKOLENIA

Edukacja zawiera w sobie to wszystko, co łączy się z moją pracą zawodową. Tu przeczytasz o tym, co robię na co dzień, jakie projekty realizuję oraz w jakich szkoleniach i warsztatach biorę udział.

KULTURA
– KSIĄŻKA, FILM, TEATR

Kategoria, w której przedstawiam to, co mi w duszy gra. W zakładce znajdują się recenzje przeczytanych książek, zarówno tych „moich” jak i znajdujących się na półkach w działach literatury dla dzieci, wywiady z autorami oraz moje trzy grosze na temat filmów i seriali, które oglądam. W przyszłości pojawią się również teksty dotyczące teatru.

REFLEKSJE
– RODZINA, BLOGOWANIE, INSPIRACJE

Mój codzienny lifestyle. Rozważania na temat tego, co jest mi bliskie. Znajdziesz tu m.in.: zagadnienia dotyczące fotografii, planowania zadań, dokumentowania wspomnień, ale również teksty bardzo osobiste, związane z chorobą mojej córki oraz bliskością między rodzicami niepełnosprawnego dziecka.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki, jeśli nie zostały inaczej podpisane, są mojego autorstwa, proszę więc Czytelniku byś to uszanował i nie wykorzystywał ich bez mojej zgody.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Poznajmy się bliżej

Przede wszystkim Mama.

Z wykształcenia filolog polonista, literaturoznawca i językoznawca, grafik DTP.

Z zamiłowania choreograf tańca ludowego, fotograf.

Blogostrefa

Blogostrefa

Jedyne takie czasopismo
dla blogerów

Współpraca

FitSpirit.pl
Inspiracje Dla Szkoły
SP KAŁUSZYN
Drzewo Pokoleń

Pozostańmy w kontakcie

Współpraca

FitSpirit.pl
Inspiracje Dla Szkoły
SP KAŁUSZYN
Drzewo Pokoleń